Zgodnie z obietnicą publikujemy jeszcze gorący, pierwszy z serii “#stopfomo” podcast. Naszymi gośćmi byli maturzyści ze Społecznego Liceum Ogólnokształcącego nr 1 im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego w Warszawie: Zuzanna Wasiak i Antoni Serafin. Posłuchajcie, co mówili o FOMO, korzystaniu z technologii, hobby i roli mentora w życiu. Ta rozmowa potrafi zaskoczyć i wrzucić nie jeden kamyczek do ogródka dorosłych! Bardzo, ale to BARDZO polecamy!

Zuza Wasiak – tegoroczna maturzystka, rodowita warszawianka. Do zeszłego roku profesjonalnie trenowała taniec, odnosząc na tym polu wielkie sukcesy (w tym tytuły mistrzowskie). Kocha zwierzęta, w szczególności koty. W przyszłości chciałaby zostać psychologiem, by pomagać
ludziom wyjść z trudności, których sama doświadcza. Uwielbia dobrą muzykę i z chęcią uczestniczy w koncertach. Jej wielką pasją są podróże i zwiedzenie świata.

Antoni Serafin – tegoroczny maturzysta, rodowity warszawiak. Ma młodszego brata. Kocha zwierzęta (opiekuje się buldogiem francuskim). Uwielbia siedzieć w siodle, zarówno na koniu, jak i motocyklu. Maniak Runmageddonów, saunowania, morsowania i podróży. Wolontariusz. Debatant WLD, który w wolnym czasie lubi poczytać dobrą książkę. Od niedawna do grona jego zainteresowań dołączyła fotografia i obróbka zdjęć.